کلیسا ایران سیاسی آمریکا فرانسه قرارداد

کلیسا: ایران سیاسی آمریکا فرانسه قرارداد تحریم ها آمریکایی اخبار سیاست خارجی

قلعه‌نویی بازیکن محبوب کی‌روش را نخواست

به گزارش خبرآنلاین؛ علی کریمی یکی از بازیکنان محبوب کارلوس کی روش است ولی امیر قلعه نویی علاقه ای به این بازیکن ندارد. کریمی که جام جهانی را به خاطر مص..

ادامه مطلب

رونالدو صدر جدول را از کشور عزیزمان ایران گرفت ، پرتغال مراکش را از بین بردن کرد

تیم ملی فوتبال پرتغال در دومین دیدار خود در جام جهانی برابر مراکش به پیروزی رسید تا ضمن از بین بردن این تیم آفریقایی، صدر جدول گروه دوم را از کشور عزی..

ادامه مطلب

راجع به لیست خروجی استقلال حرفی نزده‌ام / شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال راجع به شایعات مربوط به لیست خروجی این تیم تصویر العمل نشان داد.  شفر: راجع به لیست خروجی استقلال حرفی نزده ام ..

ادامه مطلب

تساوی بی‌ثمر تراکتورسازی و سپاهان

هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر فوتبال با تساوی تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان به آخر رسید. تساوی بی ثمر تراکتورسازی و سپاهان عبارات مهم : تبریز ..

ادامه مطلب

تکرار یک تجربه موفق ، اوجاقی نخستین رزمی کار تیم ملی فوتبال نیست

انتخاب حسین اوجاقی جهت آماده سازی ملی پوشان فوتبال، دومین تجربه کارلوس کی‌روش جهت استفاده از رزمی‌کارها در تیم ملی کشور عزیزمان ایران است.  ..

ادامه مطلب

با استعفای عنایتی موافقت شد

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب مشکی پوشان، این کلوب با استعفای رضا عنایتی سرمربی خود موافقت کرد و بیانیه زیر را منتشر کرد: با استعفای عنایتی ..

ادامه مطلب

واکنش احسان حاج صفی به ماجرای خیانت و قلب‌های زرد!

به گزارش ایلنا، نگاه بدبینانه به قلب های زرد در پست اینستاگرامی حاجی صفی، پیشنهاد آاک آتن به مسعود شجاعی بود. مساله ای که در آن بزرگنمایی شد و رسانه..

ادامه مطلب

درخشش سهراب مرادی دل همه ایرانیان را شاد کرد / روحانی

رئیس جمهوری با ابراز خرسندی نسبت به افتخار آفرینی‌های سهراب مرادی در جریان رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی جهان، اظهار کرد: درخشش سهراب مرادی با کسب ۳ نشان طلا..

ادامه مطلب

رونالدو، زندانی تازه داعش (عکس)

پس از مسی، دشان و نیمار، حالا رونالدو به نشانه تازه داعش جهت وحشت آفرینی در دنیا تبدیل شده است است. رونالدو، زندانی تازه داعش (عکس) عبارات م..

ادامه مطلب

۴ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان! , قیمت مهاجم پرسپولیس ارزیابی شد

قیمت فروش گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس از سوی یک روزنامه عربستانی اعلام شد. قیمت مهاجم پرسپولیس ارزیابی شد؛ ۴ میلیارد و ۷۹۰..

ادامه مطلب